Skup katalizatorów: Bartoszyce

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje konkurencyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie k. Poznania zachęca do współpracy klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do klienta i we własnym zakresie wymontować katalizator, a później przetransportować go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że działalność firmy Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Warto wiedzieć, że każdy katalizator ma w sobie określoną ilość szlachetnych kruszców, które warto odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach pallad, rad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada ściśle określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to przejrzyste ceny, ustalane na podstawie analizy zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen pierwiastków na światowych rynkach. Przedsiębiorstwo dysponuje laboratorium wyposażonym w innowacyjne urządzenia do weryfikacji zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka niesprawnych reaktorów katalitycznych prowadzona jest zgodnie z najwyższymi normami.Skupujemy także katalizatory metalowe