Skup katalizatorów: Biskupiec

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz punktu skupu katalizatorów, który zagwarantuje uczciwe ceny oraz właściwy recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą firmy Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do kontrahenta i we własnym zakresie zdemontować katalizator, a potem przewieźć go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy katalizator ma w sobie określoną ilość metali szlachetnych, które opłaca się odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach rad, pallad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje z góry określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to konkurencyjne ceny, ustalane po przeprowadzeniu pomiaru zawartości kruszców w konkretnej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen pierwiastków na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjne urządzenia do zbadania zawartości kruszców. To między innymi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niepotrzebnych katalizatorów prowadzona jest zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe