Skup katalizatorów: Braniewo

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz punktu skupu katalizatorów, który zagwarantuje uczciwe ceny oraz zgodny z prawem recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do kontrahenta i we własnym zakresie wyciągnąć katalizator, a potem przewieźć go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że działalność firmy Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Warto wiedzieć, że każdy katalizator zawiera w sobie określoną ilość metali szlachetnych, które opłaca się odzyskać. Są to w różnych proporcjach pallad, platyna, rad. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to przejrzyste ceny, ustalane na podstawie badania zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen pierwiastków na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym nowoczesne urządzenia do weryfikacji zawartości kruszców. To między innymi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz sprzęt do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Utylizacja niesprawnych reaktorów katalitycznych prowadzona jest zgodnie z prawem.Skupujemy także katalizatory metalowe