Skup katalizatorów: Dobre Miasto

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Korporacja z siedzibą w Janikowie k. Poznania zachęca do współpracy klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy firmy mogą dojechać do klienta i we własnym zakresie zdemontować katalizator, a następnie przetransportować go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że działalność firmy Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba wiedzieć, że każdy katalizator zawiera w sobie pewną ilość metali szlachetnych, które warto odzyskać. Są to w różnych proporcjach pallad, rad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to konkurencyjne ceny, ustalane po przeprowadzeniu analizy zawartości metali szlachetnych w odsprzedanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen metali na światowych giełdach. Przedsiębiorstwo dysponuje laboratorium wyposażonym w innowacyjny sprzęt do zbadania zawartości kruszców. To m.in. spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz urządzenia do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niesprawnych katalizatorów odbywa się zgodnie z prawem.Skupujemy także katalizatory metalowe