Skup katalizatorów: Elbląg

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz punktu skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do klienta i osobiście wymontować katalizator, a potem przetransportować go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy reaktor katalityczny zawiera w sobie pewną ilość szlachetnych kruszców, które powinno się odzyskać. Są to w różnych proporcjach pallad, rad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane po przeprowadzeniu pomiaru zawartości kruszców w konkretnej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu aktualnych cen metali na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym nowoczesny sprzęt do sprawdzania zawartości kruszców. To np. spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Utylizacja zakupionych katalizatorów odbywa się zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe