Skup katalizatorów: Ełk

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu katalizatorów, który zagwarantuje uczciwe ceny oraz właściwy recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie k. Poznania zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do kontrahenta i osobiście zdemontować katalizator, a następnie przewieźć go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy katalizator ma w sobie określoną ilość szlachetnych kruszców, które opłaca się odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach platyna, pallad, rad. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje z góry określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to przejrzyste ceny, ustalane po przeprowadzeniu pomiaru zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen metali na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjny sprzęt do zbadania zawartości kruszców. To m.in. spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz urządzenia do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Utylizacja niepotrzebnych katalizatorów prowadzona jest zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe