Skup katalizatorów: Giżycko

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz punktu skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz zgodny z prawem recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie k. Poznania zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do klienta i osobiście wymontować katalizator, a następnie przewieźć go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że działalność firmy Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Trzeba mieć świadomość, że każdy katalizator zawiera w sobie określoną ilość metali szlachetnych, które warto odzyskać. Są to w różnych proporcjach rad, pallad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to konkurencyjne ceny, ustalane po przeprowadzeniu pomiaru zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen pierwiastków na światowych rynkach. Korporacja dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjne urządzenia do sprawdzania zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz urządzenia do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka niesprawnych katalizatorów prowadzona jest zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe