Skup katalizatorów: Gołdap

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz punktu skupu katalizatorów, który zagwarantuje uczciwe ceny oraz odpowiedni recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie koło Poznania zachęca do współpracy osoby prywatne oraz klientów biznesowych z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do kontrahenta i we własnym zakresie wymontować katalizator, a później przewieźć go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy katalizator zawiera w sobie określoną ilość metali szlachetnych, które warto odzyskać. Są to w różnych proporcjach pallad, rad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada z góry określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane po przeprowadzeniu pomiaru zawartości kruszców w konkretnej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen pierwiastków na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjny sprzęt do sprawdzania zawartości kruszców. To np. spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niesprawnych katalizatorów odbywa się zgodnie z prawem.Skupujemy także katalizatory metalowe