Skup katalizatorów: Iława

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje uczciwe ceny oraz właściwy recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz klientów biznesowych z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy firmy mogą dojechać do kontrahenta i osobiście zdemontować katalizator, a potem przewieźć go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że działalność korporacji Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba wiedzieć, że każdy reaktor katalityczny ma w sobie pewną ilość metali szlachetnych, które opłaca się odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach rad, pallad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada ściśle określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane po przeprowadzeniu analizy zawartości kruszców w konkretnej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen metali na światowych rynkach. Przedsiębiorstwo dysponuje laboratorium zawierającym nowoczesne urządzenia do weryfikacji zawartości kruszców. To między innymi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz urządzenia do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niedziałających katalizatorów prowadzona jest zgodnie z najwyższymi normami.Skupujemy także katalizatory metalowe