Skup katalizatorów: Kętrzyn

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu katalizatorów, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz zgodny z prawem recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie koło Poznania zachęca do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do klienta i we własnym zakresie zdemontować katalizator, a potem przetransportować go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że oferta firmy Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba mieć świadomość, że każdy reaktor katalityczny ma w sobie pewną ilość szlachetnych kruszców, które warto odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach pallad, rad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje ściśle określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obowiązujący kurs walut.

Katalizatory.pro to przejrzyste ceny, ustalane na podstawie analizy zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen metali na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium wyposażonym w nowoczesny sprzęt do zbadania zawartości kruszców. To np. spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz urządzenia do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niepotrzebnych katalizatorów odbywa się zgodnie z prawem.Skupujemy także katalizatory metalowe