Skup katalizatorów: Lidzbark Warmiński

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz punktu skupu katalizatorów, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie k. Poznania zachęca do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy firmy mogą dojechać do klienta i we własnym zakresie wymontować katalizator, a następnie przetransportować go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba mieć świadomość, że każdy reaktor katalityczny ma w sobie określoną ilość metali szlachetnych, które warto odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach platyna, pallad, rad. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane na podstawie badania zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu aktualnych cen pierwiastków na światowych giełdach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjne urządzenia do weryfikacji zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka zakupionych katalizatorów odbywa się zgodnie z najwyższymi normami.Skupujemy także katalizatory metalowe