Skup katalizatorów: Lubawa

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz punktu skupu katalizatorów, który zagwarantuje uczciwe ceny oraz odpowiedni recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie k. Poznania zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy firmy mogą przyjechać do klienta i osobiście zdemontować katalizator, a później przetransportować go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że działalność firmy Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Warto wiedzieć, że każdy reaktor katalityczny zawiera w sobie pewną ilość metali szlachetnych, które opłaca się odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach platyna, pallad, rad. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane po przeprowadzeniu pomiaru zawartości kruszców w odsprzedanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen pierwiastków na światowych rynkach. Korporacja dysponuje laboratorium wyposażonym w nowoczesny sprzęt do sprawdzania zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niepotrzebnych reaktorów katalitycznych odbywa się zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe