Skup katalizatorów: Morąg

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu katalizatorów, który zagwarantuje konkurencyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do klienta i osobiście zdemontować katalizator, a potem przewieźć go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Warto wiedzieć, że każdy reaktor katalityczny ma w sobie określoną ilość metali szlachetnych, które powinno się odzyskać. Są to w różnych proporcjach rad, pallad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada z góry określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane na podstawie badania zawartości kruszców w konkretnej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu aktualnych cen pierwiastków na światowych rynkach. Korporacja dysponuje laboratorium wyposażonym w innowacyjne urządzenia do sprawdzania zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz sprzęt do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Utylizacja niepotrzebnych reaktorów katalitycznych odbywa się zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe