Skup katalizatorów: Mrągowo

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz skupu katalizatorów, który zagwarantuje konkurencyjne ceny oraz odpowiedni recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie k. Poznania zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do kontrahenta i osobiście wymontować katalizator, a następnie przewieźć go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że działalność przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy reaktor katalityczny zawiera w sobie pewną ilość metali szlachetnych, które warto odzyskać. Są to w różnych proporcjach pallad, rad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje ściśle określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obowiązujący kurs walut.

Katalizatory.pro to przejrzyste ceny, ustalane po przeprowadzeniu analizy zawartości kruszców w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen metali na światowych giełdach. Korporacja dysponuje laboratorium wyposażonym w innowacyjny sprzęt do sprawdzania zawartości kruszców. To np. spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niesprawnych katalizatorów odbywa się zgodnie z najwyższymi normami.



Skupujemy także katalizatory metalowe