Skup katalizatorów: Nidzica

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz skupu katalizatorów, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz zgodny z prawem recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie k. Poznania zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do kontrahenta i we własnym zakresie wymontować katalizator, a następnie przetransportować go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że działalność przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba wiedzieć, że każdy reaktor katalityczny zawiera w sobie pewną ilość metali szlachetnych, które warto odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach pallad, rad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada ściśle określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to przejrzyste ceny, ustalane na podstawie badania zawartości kruszców w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen pierwiastków na światowych giełdach. Korporacja dysponuje laboratorium wyposażonym w innowacyjne urządzenia do weryfikacji zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz sprzęt do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka zakupionych katalizatorów prowadzona jest zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe