Skup katalizatorów: Nowe Miasto Lubawskie

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz skupu katalizatorów, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do kontrahenta i osobiście wymontować katalizator, a następnie przewieźć go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że oferta korporacji Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy katalizator ma w sobie pewną ilość szlachetnych kruszców, które powinno się odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach platyna, pallad, rad. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane na podstawie analizy zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen metali na światowych rynkach. Przedsiębiorstwo dysponuje laboratorium zawierającym nowoczesne urządzenia do zbadania zawartości kruszców. To między innymi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz sprzęt do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka niedziałających reaktorów katalitycznych odbywa się zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe