Skup katalizatorów: Olecko

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz punktu skupu katalizatorów, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz odpowiedni recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie koło Poznania zachęca do współpracy klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do kontrahenta i we własnym zakresie wyciągnąć katalizator, a później przetransportować go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że działalność korporacji Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba mieć świadomość, że każdy katalizator zawiera w sobie pewną ilość metali szlachetnych, które powinno się odzyskać. Są to w różnych proporcjach rad, pallad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada z góry określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane na podstawie pomiaru zawartości kruszców w odsprzedanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu aktualnych cen metali na światowych giełdach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjny sprzęt do sprawdzania zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz urządzenia do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niepotrzebnych reaktorów katalitycznych odbywa się zgodnie z prawem.Skupujemy także katalizatory metalowe