Skup katalizatorów: Olsztyn

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje konkurencyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Korporacja z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dojechać do kontrahenta i we własnym zakresie wyciągnąć katalizator, a następnie przetransportować go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że oferta korporacji Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba wiedzieć, że każdy reaktor katalityczny ma w sobie określoną ilość szlachetnych kruszców, które warto odzyskać. Są to w różnych proporcjach pallad, rad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada ściśle określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obowiązujący kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane po przeprowadzeniu analizy zawartości kruszców w konkretnej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen metali na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjne urządzenia do weryfikacji zawartości kruszców. To między innymi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka niesprawnych katalizatorów prowadzona jest zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe