Skup katalizatorów: Ostróda

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz punktu skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą firmy Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie koło Poznania zachęca do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy firmy mogą dojechać do klienta i osobiście wymontować katalizator, a później przewieźć go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że oferta korporacji Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy reaktor katalityczny zawiera w sobie pewną ilość szlachetnych kruszców, które warto odzyskać. Są to w różnych proporcjach rad, pallad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada ściśle określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obowiązujący kurs walut.

Katalizatory.pro to konkurencyjne ceny, ustalane po przeprowadzeniu analizy zawartości kruszców w konkretnej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu aktualnych cen metali na światowych giełdach. Korporacja dysponuje laboratorium zawierającym nowoczesne urządzenia do zbadania zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz sprzęt do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka niedziałających katalizatorów prowadzona jest zgodnie z prawem.Skupujemy także katalizatory metalowe