Skup katalizatorów: Pasłęk

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje atrakcyjne ceny oraz właściwy recykling oddanych części, musisz zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie koło Poznania zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do klienta i osobiście wyciągnąć katalizator, a następnie przetransportować go do laboratorium. Ale nie tylko to sprawia, że działalność korporacji Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Trzeba wiedzieć, że każdy katalizator zawiera w sobie pewną ilość szlachetnych kruszców, które opłaca się odzyskać. Są to w różnych proporcjach pallad, rad, platyna. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje z góry określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obowiązujący kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane na podstawie badania zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen metali na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym nowoczesny sprzęt do weryfikacji zawartości kruszców. To między innymi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz sprzęt do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niepotrzebnych katalizatorów odbywa się zgodnie z przepisami.Skupujemy także katalizatory metalowe