Skup katalizatorów: Pisz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu katalizatorów, który zagwarantuje uczciwe ceny oraz zgodny z prawem recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Firma z siedzibą w Janikowie koło Poznania zachęca do współpracy osoby prywatne oraz klientów biznesowych z całej Polski. Oferuje także usługi wysyłkowe. Po wcześniejszym umówieniu się, pracownicy firmy mogą przyjechać do kontrahenta i we własnym zakresie wymontować katalizator, a później przetransportować go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Trzeba mieć świadomość, że każdy katalizator zawiera w sobie określoną ilość metali szlachetnych, które opłaca się odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach rad, pallad, platyna. Profesjonalny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie posiada ściśle określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obecny kurs walut.

Katalizatory.pro to uczciwe ceny, ustalane po przeprowadzeniu badania zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu współczesnych cen metali na światowych giełdach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjne urządzenia do weryfikacji zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Recykling niepotrzebnych katalizatorów prowadzona jest zgodnie z najwyższymi normami.Skupujemy także katalizatory metalowe