Skup katalizatorów: Szczytno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli szukasz skupu katalizatorów, który zagwarantuje konkurencyjne ceny oraz odpowiedni recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Janikowie k. Poznania zachęca do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy firmy mogą dojechać do kontrahenta i osobiście zdemontować katalizator, a później przetransportować go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się wśród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy katalizator zawiera w sobie określoną ilość szlachetnych kruszców, które powinno się odzyskać. Są to w zmiennych proporcjach platyna, pallad, rad. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje ściśle określonego cennika, ponieważ ceny zmieniają się. Wpływa na to kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz obowiązujący kurs walut.

Katalizatory.pro to przejrzyste ceny, ustalane po przeprowadzeniu analizy zawartości kruszców w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu aktualnych cen metali na światowych rynkach. Przedsiębiorstwo dysponuje laboratorium wyposażonym w nowoczesne urządzenia do sprawdzania zawartości kruszców. To między innymi spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz maszyny do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Utylizacja niedziałających reaktorów katalitycznych odbywa się zgodnie z najwyższymi normami.Skupujemy także katalizatory metalowe