Skup katalizatorów: Węgorzewo

Ekspresowa wycena katalizatorów

Jeśli poszukujesz punktu skupu reaktorów katalitycznych, który zagwarantuje konkurencyjne ceny oraz zgodny z prawem recykling oddanych części, powinieneś zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Korporacja z siedzibą w Janikowie k. Poznania zachęca do współpracy osoby prywatne oraz osoby prawne z całej Polski. Oferuje także usługi w formie wysyłkowej. Po wcześniejszym zgłoszeniu, pracownicy przedsiębiorstwa mogą przyjechać do klienta i we własnym zakresie wyciągnąć katalizator, a potem przewieźć go do skupu. Ale nie tylko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa Katalizatory.pro wyróżnia się spośród innych.

Warto mieć świadomość, że każdy katalizator ma w sobie określoną ilość szlachetnych kruszców, które warto odzyskać. Są to w różnych proporcjach platyna, pallad, rad. Nowoczesny skup katalizatorów (w tym Katalizatory.pro) nie oferuje z góry określonego cennika, ponieważ ceny wahają się. Przyczynia się do tego kilka czynników, np. stan techniczny danej części oraz aktualny kurs walut.

Katalizatory.pro to konkurencyjne ceny, ustalane po przeprowadzeniu pomiaru zawartości metali szlachetnych w oddanej części (metoda XRF) oraz uwzględnieniu bieżących cen metali na światowych rynkach. Firma dysponuje laboratorium zawierającym innowacyjne urządzenia do sprawdzania zawartości kruszców. To przykładowo spektrometr fluorescencji rentgenowskiej SPECTRO XEPOS, mieszalnik Hexagon Alphie oraz urządzenia do kruszenia i mielenia monolitu marki Retsch. Przeróbka niedziałających reaktorów katalitycznych prowadzona jest zgodnie z najwyższymi normami.Skupujemy także katalizatory metalowe